Endüstriyel Ambalaj konusunda entegre çözümler ve hizmet sunan ilk kuruluş olma hayali ile 1990’lı yıllarda düşüncede oluşan İnterkan Anlayışı; endüstriyel ambalajlama konusundaki talepleri karşılamak üzere 1992 yılında kurucumuz Hüseyin YILMAZ tarafından, Gazcılar Caddesi’ ndeki küçük bir dükkanda hayata geçirildi. O yıllarda düşüncede ne varsa, bugün de değişmedi, günden güne gelişti; üreticiden yalnızca kaliteli, doğru, efektif ürünleri; daima doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru proseslerle müşterilerine ulaştırmak bir disiplin oldu.

Koşulları ve alışkanlıkları hızla değişen dünyamızda “ambalaj” artık pek çok kararı belirleyen öncelikli etken haline gelmiş durumda. Ambalaj konusunda yapılan yatırımlar ve atılan kararlı adımlar, İnterkan Anlayışı’ nın sektörel vizyonu ile birlikte ürünün gelişiminde de büyük rol oynadı.

1997 yılında, Bursa’ daki kuruluşunu Lojistik Merkez haline getiren İnterkan; 2001′ de Eskişehir, 2002′ de İstanbul şubelerinin açılması ve 2004′ te Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ nde kurduğu Lojistik Üssü ve son olarak 2006 yılı başında açılan Manisa şubesi ile entegrasyonuna devam etmiştir.

Otomotiv, Tekstil, Gıda, Meşrubat, Beyaz Eşya, Mermer, Kimya Sektörlerinin ve yan sanayilerinin endüstriyel ambalaj malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılamak için kurulan İnterkan; müşteri talepleri ve beklentileri doğrultusunda yeni adımlar atarak, gerçek ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlayarak ve portföyüne yeni ambalaj malzemeleri, ambalaj ekipmanları, kimyasal maddeler gibi ürünleri de katarak sektörünün öncü, örnek ve başarılı firmalarından birisi olmayı hedefledi.
Malzeme, makine ve teknik servisi ideal koşullarda sağlayan organizasyonu sayesinde İnterkan;

Ürüne özel ambalajlarda, dünyanın en gelişmiş teknolojisi ile akıllıca geliştirilmiş seçenekler sunuyor.
Hayatın her yanında ve her anında sürekli olarak ihtiyaç duyulan ambalaj ve ambalajlama makinelerinin, hayatı daha da kolaylaştıracak şekilde kullanımını sağlamak için sürekli yeni fikirler sunuyor.
Taşınacak, korunacak, saklanacak her ürün için ambalaj konusunda yeni çözümler sunuyor.

Ana Menü

Sohbeti Başlat
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?